Proč používat lepidla UHU®

UHU® je leaderem na trhu lepidel používaných po celé Evropě již více nž 70 let. V Německu a Rakousku se UHU® stalo synonymem pro lepidlo. Pro děti a školy nabízí UHU® lepidla, která jsou hravá, netoxická, neobsahují rozpouštědla, dají se snadno vyprat a podporují dětskou kreativitu.

Lepidla UHU® pro domácnost, vynikají jednoduchostí použití a svojí rychlostí. Kancelářská lepidla UHU® kladou důraz na ekologii, nízkou spotřebu a dlouho trvanlivost. Lepidla UHU® pro dílnu ocení každý kutil pro jejich pevnost, vysokou odolnost a univerzálnost.

Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.