ALTECO Super Glue Gel 3g

Gelové vteřinové lepidlo (nestéká a umožňuje krátkodobou korekturu)

ALTECO Super Glue Gel 3g

Katalogové číslo: 2585

EAN: 8888299755021

Výrobce: Alteco

Tisk katalogového listu

Soubory ke stažení:

Bezpečnostní list

Cena: 27 Kč *1

Původně: 43,56 Kč *1 *2

*1 včetně DPH 21 %
*2 orientační maloobchodní cena

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Univerzální gelové vteřinové lepidlo pro rychlé opravy a lepení s možností korektury.

ROZSAH POUŽITÍ:

Velmi univerzální, lepí gumu, slepitelné plasty, kovy, keramiku, porcelán, dřevo, a mnoho dalších materiálů.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Lepidlo vyjměte z blistru. Nasaďte uzávěr (i s krycí oranžovou čepičkou) na tubu s lepidlem a dotáhněte. Dojde k proražení ochranného uzávěru tuby. Po sejmutí oranžové čepičky můžete lepidlo z tuby vytlačit. Po použití otřete aplikační špičku hadříkem a dobře uzavřete.

TECHNICKÁ DATA:

Vzhled: transparentní kapalinaViskozita (cP/25°C): 360000–400000Specifická hmotnost (25°C/4°C): 1,10Smyková pevnost v tahu (kg/cm2): min. 150Manipulační pevnost (s): 40–120Tepelná odolnost (°C): -20°C do +80°C

UPOZORNĚNÍ:

žíravost/dráždivost pro kůži (kat.2)vážné poškození očí/podráždění očí (kat.2),toxicita pro specifické cílové orgány - jednorázová expozice (podráždění dýchacích cest) (kat.3),nebezpečnost pro vodní prostředí - chronická nebezpečnost (kat.2).

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.