ALTECO D 20 g

Vteřinové lepidlo na těžce slepitelné plasty, kovy a jiné materiály

ALTECO D 20 g

Katalogové číslo: 12

EAN: 8888299752303

Výrobce: Alteco

Tisk katalogového listu

Soubory ke stažení:

Bezpečnostní list

Cena: 125 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Speciální vysokopevnostní rychleschnoucí kyanoakrylátové lepidlo na slepitelné plasty a kovy.

ROZSAH POUŽITÍ:

Určeno především pro velmi pevné lepení kovů, slepitelných plastů a to jak mezi sebou, tak i navzájem s jinými slepitelnými materiály. Teplotní rozsah po vytvrzení -30°C až krátkodobě +70°C.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Lahvičku vyjměte z boxu, který obsahuje i krycí čepičku s jehlou. Tu použijte k proražení lahvičky a následně k uzavření. Po použití otřete aplikační špičku hadříkem a dobře uzavřete. Uchvávejte ve svislé poloze na suchém a chladném místě.

TECHNICKÁ DATA:

Vzhled: transparentní kapalina
Viskozita (cP/25°C): 2–5
Specifická hmotnost (25°C/4°C): 1,05/1,08
Smyková pevnost v tahu (kg/cm2): min. 100
Manipulační pevnost (s): 5

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.