ALTECO 3-TON EPOXY 56,8 g

Dvousložkové epoxidové lepidlo s kovovým plnidlem (tekutý kov) a delší zpracovatelností 30 minut

ALTECO 3-TON EPOXY 56,8 g

Katalogové číslo: 30444

EAN: 8592001304444

Výrobce: Alteco

Tisk katalogového listu

Cena: 96 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Jedná se o takzvaný tekutý kov pro nejnáročnější opravy, lepení a lepící svařování za studena. Toto dvousložkové velmi pevné epoxidové lepidlo umožňuje lepit a opravovat spoje s vysokou smykovou pevností min. 130 kg/cm2. Tepelná odolnost je po vytvrzení -20°C až +120°C.

VLASTNOSTI:

- je šedé barvy- obsahuje ocelový prášek- má vyplňovací schopnosti- je tepelně vodivé- není elektricky vodivé- vytvrzuje 24 hodin

ROZSAH POUŽITÍ:

Je vhodné pro lepení kovů, dřeva, dřevotřísky, tvrdých plastů, laminátů, keramiky, porcelánu, skla, betonu, kamene, gumy, pěnového polystyrenu aj. a to jak mezi sebou, tak i navzájem. Není vhodné pro lepení PP, PE, teflonu a silikonu.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Lepené části musí být čisté, suché a odmaštěné. Vytlačte plnidlo a tvrdidlo v objemovém poměru 1 : 1 (dva stejné proužky) a řádně promíchejte. Zpracovatelnost lepidla je 30 minut při pokojové teplotě. Lepidlo naneste jednostranně, u drsných a porézních materiálů oboustranně, oba povrchy přitlačte k sobě a zafixujte (pomocí svorek nebo pásky). Konce tub řádně očistěte a uzavřete. Konečná funkční pevnost po 24 hodinách. Minimální pracovní teplota je 15°C. Skladujte v suchu a chladu.

TECHNICKÁ DATA:

Vzhled: šedá pastaViskozita (cP/25°C): 106Specifická hmotnost (25°C/4°C): (A) 1,7; (B) 1,5Smyková pevnost v tahu (kg/cm2): min. 130Zpracovatelnost (min.): 30Manipulační pevnost (min.): 90Funkční pevnost (hod): 24Tvrdost (Shore-D): 80Míchací poměr: 1 : 1 objemověTepelná odolnost (°C): -20°C do +120°C

UPOZORNĚNÍ:

pryskyřice:žíravost/dráždivost pro kůži (kat.2)vážné poškození očí/podráždění očí (kat.2),senzibilizace kůže (kat.1),nebezpečnost pro vodní prostředí - chronická nebezpečnost (kat.2)

tvrdidlo:žíravost/dráždivost pro kůži (kat.2)vážné poškození očí/podráždění očí (kat.2),senzibilizace kůže (kat.1).

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.